Hakkımızda

Uzay Harita ve Mühendisliğe Hoş Geldiniz

Uzay Harita 2000 yılında mühendislik ve proje konularında hizmet vermek amacıyla Elazığ’da ”Ahmet Demir” tarafından kurulmuştur. Kısa zaman içerisinde yapmış olduğu işler ile adından söz ettiren Uzay Haritanın başına 2014 yılında Harita Mühendisi ”Samet Gül” ile ortak olmuştur ve halen şirketin yöneticiliğini yapmaktadır.

Hâlihazır harita üretiminden yol projelerine, deformasyon ölçümlerinden statik ve RTK GPS ölçümlerine, batimetri ölçümlerinden mekânsal bilgi sistemine, her türlü şantiye ölçümlerinden tevhid-ifraz-yola terk gibi klasik haritacılık hizmetlerine kadar birçok alanda hizmet veren Uzay Harita uzman kadrosuyla uygulama yelpazesinde sınır tanımamaktadır.

Mesleki etik değerler çerçevesinde teknolojik gelişmeleri bünyesinde bulundurduğu tecrübeli personel kadrosu ile barındıran, uydu ve bilgisayar teknolojisinden yararlanarak projelere optimum maliyet ve yüksek kaliteli mekansal verinin edinimine yönelik çağdaş çözümler üreten Uzay Harita, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda ve en doğru şekilde cevap verecek şekilde hareket ederek, Geocad, Netcad, Autocad, Autocad Civil 3D ve Arcgis gibi yazılımlar ile proje odaklı çözümler sunar. Üstlendiğimiz projelerde güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler üretmek temel ilkemizdir.

0
Yıllık Tecrübe
0
de 'Yüz Mutlu Müşteri
0
İş Tecrübesi

Mühendislikte Uzay Deneyimi İçin ...